1. Fakty i mity inwestowania w mieszkania w kamienicy

Czy inwestowanie w mieszkania w starych kamienicach jest opłacalne?
W trakcie spotkania, którego gospodarzem był Filip Kowarski z Moniter.pl Michał Jerka i Przemysław Mularczyk z Free Development obalali mity i przedstawiali fakty o inwestowaniu w mieszkania w kamienicach.

2. Jak zarobić na kupnie mieszkania w kamienicy?

Mieszkania w kamienicach cieszą się coraz większą popularnością – podczas tego webinaru, którego gospodarzem był Filip Kowarski z Moniter.pl założyciele Free Development, czyli Michał Jerka i Przemysław Mularczyk odpowiadają na pytanie dlaczego.

3. Wizyta w kamienicy przy ul. Kruczej 4 

Cały czas realizujemy kolejne projekty. Krucza 4 w Łodzi to kolejne przedsięwzięcie, które świadczy o tym, że lokalizacja kamienic, w które inwestujemy nie jest przypadkowa!Ogromnym walorem tej nieruchomości jest świetne położenie w samym centrum miasta, a dodatkowym dobrodziejstwem tego miejsca jest bliskość do Parku Reymonta, a także rewitalizowanego obecnie dawnego imperium Ludwika Geyera – „Ogrodów Geyera”.To kolejny zabytkowy kompleks poprzemysłowy w Łodzi, gdzie powstaną nowoczesne powierzchnie handlowe, biurowe oraz placówki kulturalne.

4. Jak koronawirus wpłynie na rynek nieruchomości 

Zobacz nasze przemyślenia na temat tego co aktualnie dzieje się na rynku nieruchomości? Co z rynkiem nieruchomości kiedy uda się opanować pandemię? W niniejszym materiale odpowiadamy na pytania, które ostatnio zadajecie nam najczęściej.